Oferty specjalne

oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Mielno

Mielno
mieszkanie na sprzedaż

SZN-MS-30

OPIS NIERUCHOMOŚCI Tym razem mamy przyjemność zaprezentować Państwu Luksusowy Apartament w Mielnie z widokiem na Jezioro Jamno. Niewątpliwie propozycja ta jest kierowana dla osób ceniących sobie bliskość natury i spokój. Budynek zlokalizowany jest bowiem ...

Powierzchnia
81,60 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 679,24 zł
cena 1 442 626
mieszkanie na sprzedaż - Mielno
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Płoty (gw), Modlimowo

Płoty (gw), Modlimowo
dom na sprzedaż

SZN-DS-63

NA SPRZEDAŻ OBIEKT KOMERCYJNY NA HOTEL LUB DOM OPIEKI | NIEDALEKO HOSSOLAND  Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż obiekt komercyjny, który znakomicie sprawdzi się pod branżę hotelarską, turystyczną, opiekuńczą – obiekt posiada ogromny potencjał ...

Powierzchnia
26 000,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
26 000 m²
Pokoje
20 pokoi
Cena za m2
61,54 zł
cena 1 600 000
dom na sprzedaż - Płoty (gw), Modlimowo
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

SZN-MS-71

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m² z balkonem w Centrum Szczecina. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i klimatycznego mieszkania, położonego na 2 piętrze stylowej, zadbanej kamienicy w centrum miasta Szczecin.  OPIS ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 350,88 zł
cena 419 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Hiszpania, Marina Baja, Altea

Hiszpania, Marina Baja, Altea
dom na sprzedaż

SZN-DS-93

Z przyjemnością przedstawiamy nową inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Costa Blanca — Altea ma do zaoferowania znacznie więcej niż na pierwszy rzut oka widać. To bogactwo wrażeń, atrakcji kulturalnych i cudów natury, które warto ...

Powierzchnia
2 035,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 035 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
9 878,45 zł
cena 20 102 652
dom na sprzedaż - Hiszpania, Marina Baja, Altea

rozumiem